MSP Mentor b.v.

VBA leden stellen zich voor

Wil jij je bedrijf laten groeien? Je diensten aanpassen? Van ‘uurtje-factuurtje’ naar volledig MSP of van VAR naar MSP?
Contactpersonen van MSP Mentor b.v.

Johan Bakker

Hoofdlid
Over het bedrijf: MSP Mentor b.v.

Hey ICT partij! Hoe gaat het bij jullie?

Dát is voor ons de vraag die alles omvat. Met die vraag doelen we zowel op het bedrijf zelf, als op de mensen erachter. Want naast de IT-processen is het welzijn van de mensen voor ons een zeer belangrijk aspect. We kunnen alles samen beter en efficiënter willen maken en uitvoeren, maar wanneer je niet aan de mensen denkt zal het effect vele malen kleiner zijn.

Onze insteek is dan ook om altijd samen met jou en jouw team daadkrachtig te werk te gaan, maar het proces ook leuk te maken.

“We bijten ons vast en laten niet los totdat het maximale eruit is gehaald.”

We willen dat al jouw vragen beantwoord zijn en dat de pijnpunten zijn opgelost.

“Waar wil jij mee bezig zijn?”
“Hoe wil je groeien?”
“Wie heb je daarvoor nodig?”

Voor ons draait het om het totaalplaatje. Het proces, de gekoppelde procedures, de tools, de software en hoe je deze inzet. Hoe zorg je ervoor dat de juiste mensen de juiste dingen doen? Hier is onze rol het innemen van een zogenaamde ‘helikopterview’, want vanaf de werkvloer zie je vaak door de bomen het bos niet meer. Wij zijn jouw vriendelijke, maar kritische sparringpartner. We leggen de vinger op de zere plek en zijn altijd oplossingsgericht. We komen met oplossingen die inzichten bieden. Dit zorgt ervoor dat jij als bestuurder de organisatie onderbouwend kan bij- en aansturen.