VBA Event

Een Leven Lang Ontwikkelen bij MBO College Poort

Een volle zaal, inspirerende verhalen en nieuwe verbindingen – we blikken terug op het VBA Zakenuurtje bij MBO College Poort.
Deel Een Leven Lang Ontwikkelen bij MBO College Poort via:

Wil je er de volgende keer ook bij zijn?

Hou onze social media in de gaten

Na de opening door VBA Directeur Remco Gemmeke gaven Esmee Stoutenburg (directeur Bedrijfsvoering a.i.) en Claudia Uenk (programmamanager Leven Lang Ontwikkelen) een inkijk in hoe het ROC van Flevoland inspeelt op de veranderende arbeidsmarkt.


Onder de noemer Leven Lang Ontwikkelen helpt het MBO College mensen om zich te blijven ontwikkelen – of je nu student, werkzoekende of ondernemer bent.

Claudia Uenk benadrukte dat Almere een jonge, dynamische stad is met een ondernemersgeest:

“We doen het samen met ondernemers, provincie en gemeente. De kracht zit in samenwerking.”

MBO College Poort onderscheidt zich door kleinschaligheid, betrokken docenten en studenten die bewust kiezen voor Almere. Ondernemerschap zit in het DNA van de school – en dat sluit naadloos aan bij de ondernemersmentaliteit van de stad.

Tijdens de bijeenkomst bleek duidelijk dat het mbo en het bedrijfsleven elkaar steeds beter weten te vinden. Studenten werken aan levensechte opdrachten uit het werkveld en bedrijven profiteren van frisse ideeën en nieuwe energie.
Daarnaast zijn er veel subsidiemogelijkheden om leren en ontwikkelen financieel haalbaar te maken.

Gemist?

Dan heb je een waardevolle avond vol inzichten én netwerkgesprekken gemist.

Wil je er volgende keer wel bij zijn?
➡️ Noteer alvast: 18 november – Netwerkontbijt + ALV en Zakenuurtje

📸 Bekijk de foto’s van de avond en blijf op de hoogte via onze socials.