Overig

Verbinding maken met Gen Z!

Hoe bereik je Gen Z? Wat verwachten jonge professionals van hun toekomstige werkgever? En hoe zorgen we ervoor dat onderwijs en bedrijfsleven blijven aansluiten op hun behoeften?
16November

Begintijd

12:30

Eindtijd

16:30

Adres

MBO College Poort, Almere
Deel Verbinding maken met Gen Z! via:

Op maandag 16 november organiseren MBO College Poort en MBO College Hilversum Verbinden met Gen Z: een middag waarin studenten, onderwijsprofessionals en ondernemers samen ontdekken hoe we de aansluiting tussen onderwijs en arbeidsmarkt kunnen versterken.

Drie werelden. Eén generatie. Samen in gesprek.

Tijdens deze middag krijg je nieuwe inzichten in de leefwereld, drijfveren en verwachtingen van Gen Z. Een gastspreker neemt ons mee in de generatie van morgen en laat zien wat dit betekent voor de manier waarop we jongeren opleiden, begeleiden en laten instromen op de arbeidsmarkt.

Maar we blijven niet alleen luisteren. We gaan ook met elkaar in gesprek: wat herkennen we, waar liggen kansen en wat kunnen onderwijs en bedrijfsleven concreet van elkaar leren?

Je gaat naar huis met nieuwe inzichten, frisse ideeën en mogelijkheden om de verbinding tussen studenten, onderwijs en werkgevers te versterken.

Denk en praat mee!

Wil jij beter begrijpen wat Gen Z beweegt en samen met onderwijs en bedrijfsleven werken aan een sterke aansluiting op de arbeidsmarkt? Dan nodigen we je van harte uit.

Meld je aan via dit formulier.

We ontmoeten je graag op 16 november!

Programma
12:30
Inloop en lunch
13:00
Gastspreker, inzichten en gesprek
16:00
Netwerkborrel
16:30
Einde
Locatie