VBA zakenuurtje bij WeWash
Begintijd
Eindtijd
Adres
Let op: Voor alle leden die zich uiterlijk 22 mei via de boekingstool hebben aangemeld en met de auto komen, heeft WeWash nog een verrassing in petto: zij krijgen van WeWash een gratis wasbeurt als je je op dinsdag 27 mei tussen 16:30 en 17:30 aanmeldt bij de kassa’s van de wasstraat. Deze leden worden daar ontvangen door de evenementencommissie.
Draaiend vanaf de A1 naar de Hogering is WeWash natuurlijk een bekend uitzicht, dat kan niemand ontgaan. Met 2 banen van 70 meter heeft WeWash de langste wasstraat van Europa, met als positief effect dat er een langere inwerktijd van reinigingsmiddelen is, dat er meer contact met de uitgebalanceerde borstels is en daarmee dus ook de beste waskwaliteit biedt.
De drie zelfbedieningskassa’s bij de ingang, de eenvoudige rijroute en het ruim opgezette stofzuigerplein maken het geheel tot een aangename, maar ook vlotte beleving. Je hoeft bij WeWash eigenlijk bijna nooit te wachten. Ook handig: de stofzuigers en bandenspanningcompressor zijn gratis te gebruiken!
Na het welkomstwoord zal onze directeur Remco een aantal doelgerichte vragen stellen aan Fred Komen van WeWash. Ervaar de wasstraten daarna tijdens een korte rondleiding met uitleg over wat er allemaal komt kijken bij het wassen van een auto: dat lijkt simpel, maar is het zeker niet.
Onder het genot van een hapje en drankje van ons lid De Vijf Sterren is er meer dan voldoende tijd om gezellig na te praten met andere VBA-leden.
Je weet zo langzamerhand wel hoe het werkt: meld je aan via de boekingstool hieronder. Dat kan tot uiterlijk 22 mei.
Parkeren op het terrein of in de buurt is gratis.
PS: er worden tijdens dit zakenuurtje foto’s gemaakt. Wil jij niet op de foto staan, geef dit dan a.u.b. aan bij degene die de foto neemt en meldt dit bij de ontvangsttafel als je binnenkomt.
Schrijf je nu in!
